- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Rozměry | |
| Celková výška | 37 cm |
| Celková šířka | 16 cm |
| Celková hloubka | 26 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Barva | |
| Barva svítidla | Zlatý |
| Barva odstínu | Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3,5 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9442
Kód: 2890
Kód: 9428
Kód: 2594
Kód: 3331
Kód: 10211
Kód: 10302
Kód: 2555
Kód: 10539
check_circle
check_circle