- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Ostatní |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 10 cm (4 palce) |
| Celková šířka | 20 cm (8 palců) |
| Celková hloubka | 8 cm (3 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál dekorace | Sklo |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bílý |
| Barva odstínu | Bílý |
| Barva dekorace | Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10127
Kód: 9494
Kód: 10015
Kód: 2656
Kód: 2617
Kód: 9353
Kód: 9366
Kód: 3168
Kód: 14934
check_circle
check_circle