- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Rozměry | |
| Celková výška | 11,5 cm (4,5 palce) |
| Celková šířka | 16 cm (6,3 palce) |
| Celková hloubka | 4,5 cm (1,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 3W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Plast |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,33 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9386
Kód: 9828
Kód: 10135
Kód: 9858
Kód: 10451
Kód: 9542
Kód: 2980
Kód: 9710
check_circle
check_circle