- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Obsah balení | LED |
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Dokončit | Kartáčovaný |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Styl | Moderní/současné |
| čisté rozměry (cm) | 12,0*7,0*3,0 |
| Značka | BINGRI? |
| Datum zařazení | 17.09.2014 |
| Rozměry | |
| Celková šířka (CM) | 12 (4,8") |
| Celková hloubka (CM) | 3 |
| Celková výška (CM) | 17 (6,8") |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Počet žárovek | 6 |
| Příkon na žárovku (W) | 1 t |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál dekorace | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,36 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 14977
Kód: 3342
Kód: 2981
Kód: 10161
Kód: 9439
Kód: 10503
Kód: 10567
Kód: 10308
Kód: 9457
Kód: 9421
check_circle
check_circle