- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Napětí (V) | AC 100-240 |
| Příkon (W) | MAX 40W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 40CM (15,74 palce) |
| Celková šířka | 18CM (7,08 INCH) |
| Celková hloubka | 18CM (7,08 INCH) |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 15CM (5,90 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | MAX 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Tkanina |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bílý |
| Barva odstínu | Bílý |
| Barva dekorace | Zlatý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3322
Kód: 3374
Kód: 10950
Kód: 3103
Kód: 3224
Kód: 9683
Kód: 10357
Kód: 2582
check_circle
check_circle