- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Rustikální/Lodge |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Downlight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (13,77 palce) |
| Celková šířka | 22CM (8,66 palce) |
| Celková hloubka | 18CM (7,08 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | MAX 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál dekorace | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Černý |
| Barva odstínu | Průhledný |
| Barva dekorace | Černý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9401
Kód: 9671
Kód: 9573
Kód: 10033
Kód: 9477
check_circle
check_circle