- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Směr světla | Uplight |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 7 cm (2,8 palce) |
| Celková šířka | 18 cm (7,1 palce) |
| Celková hloubka | 14 cm (5,5 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 3W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10320
Kód: 10029
Kód: 10392
Kód: 3070
Kód: 10580
Kód: 9792
Kód: 14960
check_circle
check_circle