- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Směr světla | Uplight |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 20 cm (8 palců) |
| Celková šířka | 40 cm (16 palců) |
| Celková hloubka | 35 cm (14 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | Max 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Barva odstínu | Bílý |
| Barva dekorace | Průhledný |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2.1 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10112
Kód: 15049
Kód: 10108
Kód: 9547
Kód: 10185
Kód: 2584
Kód: 10392
check_circle
check_circle